Založ si blog

Rant: Články, ktoré „milujem“

Rád si občas pobrowsím po blogovisku Pravdy. Tu si prečítam názory, tam ich zopár pridám, potom mi tam vynadajú a je sranda. Dnes som mal zo pár vecí na srdci, ohľadom materiálu z úrovne crapposféry tohoto blogoviska. Inými slovami, mám potrebu vyjadriť svoj názor na niektoré typy blogov.

Legenda je nasledovná:

„Typ/názov blogu“

„Ako blog vyzerá.“

  • čo si o ňom myslím.

Poďme na to!

„Verš na zamyslenie“

„Toto je úplne nepodstatná trápna veta/súvetie s nulovou inteligenčnou úrovňou.

Občas sú

až dve,

pričom často

s veršom

nemajú spoločné

skoro nič.“

  • jednoducho neviem, načo niekto dáva jedno teomasturbačné súvetie, bez rýmu, rozdelí ho nemožným spôsobom, a nazve to verš. Toto sa netýka viac-menej kvalitných básní, ktoré tu zo pár užívateľov pridáva. (áno, viem, že verš je aj ucelená náboženská myšlienka, nič to nemení na tom, že mať jednú vetu ako blog je bohapusté mrhanie internetovým priestorom, stratou času, a slúži zopár jedincom na ukájanie sa)

 

 

„Idem kričať NWO a prisúdim im čokoľvek vymyslené“

„Včera som zakopol o kameň, tak som zistil, že illumináto-jaštero-bilderbergo-rhotschildo-slobodomuraro-doplňtešitktorémuverítesem-jednorožce vytvorili z moču muchotrávok prístroj, ktorý funguje na princípe jemných vĺn, a z nacistickej základe na obrátenej strane mesiaca nám posúvajú kamene pod nohy a pokúšajú sa nás tým zabiť…“

  • neviem, aké drogy autor berie, ale zaujíma ma, kde sa dajú zohnať.

 

 

„Generický spam 1“

„Blablabla“ – odoslané dnes o 10.00

„Generický spam 2“

„Blablabla“ – odoslané dnes o 10.05

„Generický spam 3“

„Blablabla“ – odoslané dnes o 10.10

„Generický spam veľa“

„Blablabla“ – odoslané dnes o 21.32

  • pre niektorých je jeden-dva príspevky denne príliš mainstream. Potom sa môžu diviť, že prakticky takmer nik nečíta ich blogy, aj ak sú písané na úrovni. Vážne je také ťažké nás zásobovať svojou tvorbou po troche – v adekvátnych dávkach? Nič v zlom, ale 150 básní a blogov / deň sa čítať nestíha (a ja osobne nemám ani záujem), a po tom, čo táto spamiáda skončí, tak nemám dôvod sa ísť prehrabávať tonou textu.

 

 

„Za červenú hviezdu!“

„Sajúz nezrušíli … kedysi bolo dobre, lebo bolo školstvo, felčiarstvo a ešte nejaká random vec zadarmo (akcia platí v obmedzenej miere pre veriacich). Ľudia v radoch na toaleťák mali ku sebe bližšie. Všetci boli šťastní a spokojní, a kto nebol, schytal niekoľko po papuli a spokojný bol až potom. A tí, čo si nevážili tento zázrak sveta, tí voľnomyšlienkári, to morálne bahno, ktorí chceli dokázať v živote viac, než byť obyčajný kúsok manipulovanej šedej masy, zmagorenej dosť na to, že verila v to, že dokáže ‘poroučet větru, dešti’; tí zlí rozmaznaní ľudia, to všetko zničili! Do gulagov s nimi, jáj, keby ešte tak Stalin žil …“

  • selektívna amnézia, anyone? Netvrdím, že sa žilo vyslovene hrôzostrašne, ak ste mali šťastie a vedeli ste byť dlho prehnutý, tak bol život krásny, jednoduchý a pohodlný, boli väčšie „istoty“, a … to je tak asi všetko. Ak chcel človek niečo dosiahnuť, tak bez vylizovania červených zadníc to išlo ťažko. Mne osobne komunisti nevadia, ak sa dá s nimi diskutovať. Vadia mi pamätníci, ktorí, podobne, ako starí dedovia a babky, iba dookola opakujú, ako bolo za socíka lepšie, aj sa lepšie prdelo aj všetko, aj viac energie mali a určo to bolo tým socíkom … v podstate je to blbé, otravné, a slúži to ako masturbačný prostriedok pre starých komunistov.

 

 

Energetické bytie astrálneho tela emočnej dimenzie“

illimangel

(alebo ako to vidím ja)

fairy_tales3

  • čo si o tom myslím:facepalm4cr

 

Poznámka na záver:

Toto sú moje myšlienky pri niektorých blogoch a niektorých blogeroch. Možno sa tam niekto našiel, poprípade b tom našiel svoj blog. Ja to riešim najmä s humorom, preto poprosím, aby to tak aj bolo brané. :3

Facka slušným ľuďom

29.10.2014

Takto to nazvali predstavitelia aliancie za rodinu: slušní ľudia dostali od systému facku. A ja na to čumím a uvažujem: "A ja som facku nedostal, robí to zo mňa neslušného človeka? Nie. Nerobí. viac »

Báseň: Xaos dňa

18.09.2014

Ako vyzerá chaos bežného dňa v živote bežného človeka, ktorý nie je bežný, lebo každý človek má iný bežný deň, a deň beží a beží pre každého inak. V preklade: kašlite na to, viac »

Homo je nový Hitler

27.08.2014

Včera vo videoblogu na stránkach jedného nemenovaného .týždeň-níku sa objavil názor katolibanského martýra, Kuffu. To by nebolo nič nezvyčajné, každý máme svoj názor, a pán Kuffa je viac »

požiar, kalifornia, usa, amerika, hasič, oheň

Počet obetí požiarov v Kalifornii stúpol na 44

13.11.2018 07:15

Proti požiarom v Kalifornii naďalej bojuje viac ako 8000 federálnych, štátnych a miestnych hasičov.

nemecko, stíhačky, nato, cvičenie, vojenské, eurofighter

Rusko odmietlo obvinenie z rušenia signálu GPS počas manévrov NATO

13.11.2018 06:38

Dôsledok rušenia signálu mohol byť pre civilné letectvo katastrofálny.

práca, stavba, maľovanie, interiér, stavebné sporenie, hypotéka

Stavebné sporenie začína tápať

13.11.2018 06:00

Zlaté časy má, zdá sa, stavebné sporenie za sebou. Sprísnenie a úprava podmienok stavebného sporenia znížia jeho atraktivitu.

komunalne volby 2018, zs jeseniova 54

Dlhoroční starostovia dostanú vyššie odstupné

13.11.2018 06:00

Na nových starostov čakajú vyššie platy, smútiť však nemusia ani tí, ktorí na svojich postoch skončili.

yoshisnipo

Blog o čomkoľvek. Relatívne. Niekedy konkrétne, niekedy abstraktne. Autor tohoto blogu nezodpovedá za žiadnu ujmu na zdraví, právach alebo iných veciach, týkajúcich sa čitateľa blogu. Autor totižto vyjadruje iba svoj názor (a snaží sa, aby to bolo z textu cítiť)!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 38597x
Priemerná čítanosť článkov: 2270x

Autor blogu

Kategórie